1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>
14 квітня 2017

Прийом творчих доробків на «Хортицькі дзвони» - 2017 розпочато!

Оцінити
(9 голоси)

З 2014 року, упродовж трьох років, Запорізький національний університет є організатором Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони». Конкурс було засновано в пам’ять про випускницю університету, поетесу та пісняра Марину Брацило, яка трагічно загинула за невідомих обставин у м. Київ влітку 2013 року. Молода мисткиня залишила по собі яскраву творчу спадщину, засвідчивши своїм прикладом, що творче обдарування слід розвивати змолоду.

І цього року, традиційно конкурсу дано старт!

Ми знову шукаємо поетичні таланти!

Його підсумки традиційно будуть підбиті до дня народження поетеси - 2 грудня 2017 року.

Свій творчий доробок на нього можна подати до 15 жовтня 2017 року. Він має складатися з 20-25 віршів у номінації "Поезія" або двох пісень, записаними в аудіоформаті в номінації "Авторська пісня". Вік учасників від 15 до 25 років. Мова творів - українська.

Тож запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії і та української авторської пісні імені Марини Брацило "Хортицькі дзвони ".

Умови участі

у ІV Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії

та української авторської пісні імені Марини Брацило
«Хортицькі дзвони»

1. Конкурс поетів-початківців та тих, хто шукає себе в українській авторській пісні, проводиться у двох номінаціях: «Поезія» та «Авторська пісня». У межах основних номінацій можна також позмагатися за спецпризи:

 • у номінації «Поезія»:
  • спецприз за патріотичні мотиви в поезії;
  • спецприз за висвітлення в поезії теми збереження родинних цінностей;
  • спецприз Міжнародної асоціації гумористів і сатириків «Весела Січ»;
 • у номінації «Авторська пісня»:
  • спецприз за написання однієї чи декількох пісень на слова Марини Брацило.

2. До участі в конкурсі допускаються молоді автори віком від 15 до 25 років, які у визначений термін подали до розгляду журі рукописи власних поетичних творів (мова конкурсу – державна – українська) чи аудіозаписи пісень.
Можливе подання матеріалів на конкурс одразу в обох номінаціях.

3. Рукописи поетичних творів (20-25 віршів) надаються у програмі Microsoft Word (* doc, * rtf), шрифтом № 14 (Times New Roman), через 1,5 інтервал, на папері формату А-4 ; усі поля (верхнє, нижнє, праве, ліве) – 2 см;
- аудіозапис двох пісень на цифрових носіях та тексти до них.

4. До рукописів додаються:
· анкета учасника;
· автобіографія;
· фотокартка розміром 10 х 15;
· повна домашня адреса, номер мобільного телефона та e-mail.

5. Журі не розглядає твори, які мають антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або написані суржиком.

6. Подані рукописи не повертаються і не рецензуються.

7. Для сприяння більшій об’єктивності відбору переможців, Оргкомітет, згідно з Положенням, надає для розгляду Журі конкурсні роботи в анонімному порядку (під псевдонімами) згідно з реєстрацією.

8. Положенням про конкурс передбачається кількісний ліміт переможців (лауреатів) конкурсу в кожній номінації – не більше чотирьох осіб (І, ІІ та ІІІ місця), яким присвоюється звання " Лауреат конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Окрім переможців, Журі визначає також двох дипломантів (по одному в кожній номінації), яким присвоюється звання "Дипломант конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Визначаються також переможці в межах зазначених спецпризів. У разі низької якості творів Журі конкурсу уповноважене не відзначати жодного лауреата (дипломанта) конкурсу на рік.

Додаткова інформація щодо проведення Конкурсу на сайтах Запорізького національного університету та www.bratsylo.com.ua, за тел. 061-289-12-82 (кафедра українознавства),
067-648-17-17, 099-055-46-07 (координатор Стадніченко Ольга Олександрівна).

Рукописи до 15.10.2017 року надсилати на адресу оргкомітету ( e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду _, або подавати особисто: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66а, Запорізький національний університет, кафедра українознавства (корп. 2, ауд.413).
Презентація авторів, які взяли участь у конкурсі, оголошення переможців та церемонія їх нагородження за участю широких кіл громадськості відбудеться в Запорізькому національному університеті до 2 грудня 2017 року на Гала-концерті, приуроченому до дня народження поетеси та пісняра Марини Брацило.

Оргкомітет